Czy warto jeszcze korzystać z tradycyjnych sklepów z zabawkami?

Sklepy z zabawkami coraz rzadziej są obecne szczególnie w mniejszych miastach i miejscowościach. Kiedy poszukujemy prezentu dla dziecka na urodziny możemy jednak poszukać takiego sklepu, ma to swoje wady i zalety.

 

Zróżnicowanie asortymentu

 

Rozpatrując całą sytuację na przykładzie zabawki na prezent urodzinowy nie można zapomnieć o tym, iż nasze dziecko chciałoby mieć coś, czego nie mają koledzy z podwórka lub przedszkola. Ponadto też sklepy internetowe posiadają różnorodne zabawki na urodziny jednakże ich asortyment bardzo często pokrywa się ze sobą. Nie można także zapominać o tym, że sklepy stacjonarne, które nie są częściami dużych sieci po prostu posiadają własne źródła zaopatrzenia i tam możemy kupić prezent dla dziecka na urodziny w takiej formie, jakiej nie znajdziemy w sklepach online i sieciówkach. Mniejsi producenci rzadko mogą przebić się do wielkich sieci i zwykle sprzedają bezpośrednio sklepom lub mniejszym hurtowniom zaopatrującym te sklepy.

 

Ceny zabawek

 

Wiadomą rzeczą dla każdego dbającego o budżet domowy rodzica jest fakt, iż zabawki na prezent urodzinowy powinny dawać maksymalną ilość zabawy i radości przy jednoczesnej minimalizacji kosztów dla domowego budżetu. W tym momencie dla wyboru zabawki na prezent dla chłopca można wykorzystać Internet. Ceny są tam znacznie niższe przez wzgląd na masową obsługę klientów i duże zamówienia wprost u producentów. To, plus niskie marże pomagające osiągnąć wysoki obrót poskutkowały tym, iż bezproblemowo przebijają one swoją ofertą sklep stacjonarny. Ostateczna ocena najlepszego źródła zabawek na prezent jak zawsze spoczywa na rodzicu.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*