Hurtownia zabawek – domki ogrodowe

hurtownia zabawek, hurtownia z zabawkami, internetowa, dropshipping, leker.pl

Jeśli prowadzisz sklep sprzedający zabawki, to pewnie nieustannie szukasz dostawców najlepszych zabawek. Hurtownia zabawek Leker.pl to świetna hurtownia, która oferuje różne modele współpracy. Można skorzystać z modelu sprzedaży dropshipping, który polega na zrzucenie całego ciężaru logistyczno-spedycyjnego na dostawcę, który wysyła towar bezpośrednio do klienta sklepu.

Hurtownia zabawek oferująca dropshipping, przyjmuje zamówienia od sprzedawcy, po czym pakuje je i wysyła bezpośrednio na adres klienta, wskazany przez sklep.

Jedną z hurtowni z zabawkami, które oferują dropshipping i mają w ofercie domki ogrodowe, jest Leker.pl. Ta firma nie tylko jest elastyczna pod względem oferowanych modeli współpracy, ale również zapewnia wsparcie marketingowe.

Internetowa hurtownia zabawek Leker.plkim są?

Leker to hurtownia zabawek online, która posiada w ofercie nie tylko domki dla dzieci, ale również huśtawki ogrodowe, piaskownice, a także wszelkie inne zabawki ogrodowe, które są obecnie tak popularne.

Leker jest nie tylko hurtownią. To również importer zagranicznych marek zabawek, oraz oficjalny dystrybutor tak znanych producentów jak Fisher Price, Smoby, Simba, Little Tikes, oraz innych.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*