Domki ogrodowe dla dzieci – TOP 5

domek ogrodowy, domki dla dzieci, domki do ogrodu, brykacze.pl

Domki ogrodowe to jedne z ulubionych zabawek. Kiedyś, myśląc o zabawkach do ogrodu, na pierwszym miejscu postawilibyśmy zjeżdżalnie, huśtawki i piaskownice. Obecnie są to domki i trampoliny. Dzisiaj skupmy się jednak na domkach.

Najlepsze domki ogrodowe:

1. Smoby domek na palach

domek ogrodowy, domek dla dzieci, domki ogrodowe, domki dla dzieci, brykacze.pl, smoby

Domek na palach to fantastyczna zabawka ogrodowa, która łączy w sobie funkcje domku dla dzieci, oraz zjeżdżalni. Po drabince wchodzi się na platformę, z której dziecko może wejść do domku, lub zjechać ze zjeżdżalni.

2. KidKraft drewniany domek Seaside Cottage

domek ogrodowy, drewniany domek, domek dla dzieci, domek kidkraft, brykacze.pl

Drewniany domek dla dzieci firmy KidKraft to przepiękny produkt, który wygląda jak prawdziwa nadmorska chatka w amerykańskim stylu. Domek posiada okienko bistro, oraz ławeczkę, a także liczne okna, oraz drzwi.

3. Feber Pałac Księżniczki

domek dla dzieci, domek ogrodowy, domek do ogrodu, pałac księżniczki, feber, brykacze.pl

Najbardziej niesztampowy domek dla dzieci, jaki kiedykolwiek powstał. Ów domek imituje pałac księżniczki – posiada strzeliste wieże, duże okna, oraz ściany z niby-cegieł. Dodatkowo drzwi posiadają najprawdziwszą kołatkę – jak w pałacu!

4. Domek ogrodowy Smoby Friends

domek ogrodowy, domek do ogrodu, domek dla dzieci, domek smoby, brykacze.pl

Genialny domek ogrodowy renomowanej marki Smoby. Domek posiada bardzo dużo przestrzeni do zabawy – zarówno w środku, jak i na zewnątrz, a to dla tego, że posiada kuchnię ogrodową, oraz stolik piknikowy z ławeczkami.

5. Domek dla dzieci Feber House

domek dla dzieci, domek ogrodowy, domek do ogrodu, domek feber, brykacze.pl

Duży domek ogrodowy firmy Feber jest świetnym produktem, który oprócz funkcjonalności, posiada również uroczy wygląd. Wykorzystane kolory są żywe i radosne, a dodatkowo domek posiada otwierane okiennice, drzwi z kluczem, oraz grilla.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*